    MECH. INTERLOCK FRONT MOUNT LOW PROFILE FOR BF00-BF38
    Manufacturers: Lovato SpA , Lovato Electric SpA
    MECHANICAL INTERLOCK FRONT MOUNT LOW PROFILE FOR BF00-BF38
    SKU: BFX5002
    Availability: 38 in stock
    Products specifications
    TYPE INTERLOCK
    Customers who bought this item also bought
    3P OVERLOAD RELAY 6.3-10 AMPS FOR BF09-BF38
    RF381000
    BFX3101
    3P CONTACTOR 18A 1NO 120V AC COIL
    BF1810A12060
    3P CONTACTOR 9A 1NC 230V AC COIL
    BF0901A23060