    POWER SUPPLY 90-264VAC 1PH - OUTPUT12VDC (33W/2.75A)
    Manufacturers: Lovato SpA , Lovato Electric SpA
    SKU: PSL1M03312
    Availability: 4 in stock
    Products specifications
    OUTPUT VOLTAGE 12VDC
    SUPPLY VOLTAGE 120-240VAC
    OUTPUT POWER 72W - 6A