    RIGID CONN. KIT REVERSING FOR BF09-BF25 & BFX5000 OR BFX5001
    Manufacturers: Lovato SpA , Lovato Electric SpA
    RIGID CONNECTING KIT REVERSING FOR BF09-BF25 & BFX5000 OR BFX5001
    SKU: BFX3102
    Availability: 25 in stock
    Products specifications
    TYPE CONNECTION LINKS
    Customers who bought this item also bought
    FUSE HOLDER 2P CLASS CC 600V 30A
    FB01G2P
    MONOBLOCK LED NEMA 4X 120VAC GREEN
    LPMLE3
    MONOBLOCK LED NEMA 4X 120VAC RED
    LPMLE4